III runda w Głębokiem to już historia :)

Trzecie runda OMWP 2019 to już historia. Kolejne punkty oraz puchary rozdane. Poziom jazdy zawodników startujących w cyklu OMWP rośnie z każdym sezonem, co widać i słychać na kolejnych rundach. Tym razem chłopaki również pokazali kawał dobrego ścigania. Tym razem odbyły się dwa wyścigi, jeden quadów oraz jeden motocykli, czyli po staremu… 🙂

Głębokie przywitało zawodników oraz kibiców piękną pogodą, mimo że kilka dni wcześniej nad regionem panowały burze i ulewne deszcze. Jednak finalnie od czwartku wyszło słońce i w niedzielę warunki sprzyjały od samego rana. Zawody przebiegały bez żadnych komplikacji. Jedni udowodnili swoją formę, innym niestety przeszkodziły w tym defekty, ale taki jest ten sport. Czasem zawiedzie człowiek, czasem maszyna. Większość jednak dojechała do celu i ukończyła dwie godziny ścigania na trudnej i wymagającej trasie bezpiecznie.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Dziękujemy właścicielom terenów za ich udostępnienie 🙂 Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna. Także sponsorom za ufundowanie nagród dla zawodników: enduro24.eu, Kut Motocykle oraz Beast Carbon 🙂 Widzimy się już 22-ego września na IV już rundzie w miejscowości Bałucianka i Królik Polski. Więcej szczegółów już niebawem. Do zobaczenia na starcie!

Wyniki III rundy

Klasyfikacje generalne

Klasyfikacja klubowa

red. Karol Strycharz

foto. Taddy Kościuszko

#Actioncam

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | | Designed by: video games | Thanks to game news and Webdesign Berlin