Jakie przywileje wynikają z członkostwa w Klubie Motocyklowym ETER.

Stowarzyszenie Klub Motocyklowy Rymanów ETER daje swoim członkom wiele przywilejów płynących z ich członkostwa w klubie.

1. Nieograniczony i bezpłatny dostęp do obiektów, które są własnością stowarzyszenia, są przez nie dzierżawione lub administrowane.

2. Na miarę możliwości w danym sezonie, KM ETER wspiera swoich zawodników w zawodach wyjazdowych, np. organizując wspólny transport dla większej liczby startujących, a także stara się załatwiać wszelkie formalności, aby zawodnicy mogli skupić się głównie na startach w zawodach ( Uwaga. Przywilej powyższy dotyczy na dzień dzisiejszy jedynie zawodników z głównej kadry, która ścigać się będzie w sezonie 2015 w Mistrzostwach Polski w Cross Country, gdzie KM ETER powalczy o podium w klasyfikacji klubowej, a i indywidualnie nasi będą widoczni!!! )

3. Dodatkowo KM ETER organizuje szkolenia z techniki jazdy na motocyklu oraz grupowe treningi, do których członkowie stowarzyszenia mają również wolny dostęp.

Wyjątek będą stanowiły szkolenia z bardziej doświadczonymi trenerami lub też zawodnikami z Polski, które klub również będzie organizował. Opłata zależy wówczas od cennika szkoleniowca.

4. Ponadto w naszym stowarzyszeniu stawiamy na relacje oraz wzajemne wsparcie w dążeniu do wspólnych celów. Klub posiada swoją filozofię rozwoju, na pewno bardzo ciekawą dla wielu początkujących zawodników. Możliwości dajemy ogromne, kwestia kto ile dla siebie wybierze oraz ile zaangażowania i ducha walki da od siebie.

Pozdrawiamy,

KM ETER

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napisz komentarz

Powered by WordPress | | Designed by: video games | Thanks to game news and Webdesign Berlin