Mocne wejście w sezon 2019! I-wsza runda OMWP 2019 za nami!

7-ego kwietnia odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu cyklu Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Cross Country 2019. Tradycyjnie zaczynamy i kończymy zmagania na trudnej trasie w Głębokiem. Trasa dobrze znana, ale zawsze przynosząca wiele niespodzianek i ciekawych rozstrzygnięć. Tak też było i tym razem. Wydawało się, że trasa na niedzielę będzie sucha jak nigdy. Nic bardziej mylnego. Pogoda popsuła się w sobotę około południa i padało prawie do północy, także mimo słonecznej niedzieli trasa była dosyć zmoczona, jednak nie przeszkadzało to w zabawie licznie przybyłym zawodnikom i kibicom…

Jako pierwsze oczywiście na trasę wyruszyły Quady, które rywalizowały na dystansie 1,5 godziny. Chłopaki dzielnie walczyli z sobą o lokaty na podium i delikatnie podczyścili trasę dla motorów, które dosyć licznie zjechały na start. Motocykle wystartowały w dwóch wyścigach po 1,5 godziny, co było powodem późniejszego zakończenia zawodów. Nikomu to jednak nie przeszkadzało, ponieważ pogoda i atmosfera rozpieszczały! 🙂 Jak zawsze dopisali również kibice, którzy głośno dopingowali swoich faworytów i podziwiali wyczyny innych.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy tego dnia byli z nami w Głębokiem. Dziękujemy zawodnikom za walkę i widowisko jakie dali dla kibiców. Oczywiście podziękowania kierujemy w stronę sponsorów nagród rzeczowych dla zawodników: Enduro24.eu, Gas Gas Sixdays Moto Rzeszów, CNC Expert, a także w stronę Wójta Gminy Besko oraz Burmistrza Gminy Rymanów za wsparcie i umożliwienie organizacji tak dobrej imprezy. Dziękujemy również firmie Przedsiębiorstwo Transportowo – Budowlane „Huta” za poprawienie kilku odcinków trasy 🙂 Mieszkańcom wsi Głębokie również składamy podziękowania za udostępnienie swoich terenów. Warto robić dla Was wszystkich zawody! Płyną pozytywne opinie także działamy dalej 🙂 Kolejna runda również na terenie Gminy Rymanów. Miejscowość Bałucianka / Królik Polski. Data: 19.05.2019!

Do zobaczenia na starcie!!! 🙂

KM ETER

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Cross Country

Wyniki I rundy OMWP 2019

Klasyfikacja klubowa

red. Karol Strycharz

 


Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | | Designed by: video games | Thanks to game news and Webdesign Berlin